Top link

Kobieta jest szczęśliwa, gdy czuje się piękna


W Studiu Pięknego Ciała kompleksowo zadbamy o Twoje ciało przy pomocy sprzętu wysokiej klasy oraz doświadczeniu profesjonalistów.


Zobacz ofertę

Ruch jest źródłem zdrowia


Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu. Przekonaj się sama.


Zobacz ofertę

Nic tak nie upiększa i nie odmładza, jak wesołość i zadowolenie


Zlikwiduj cellulit, usuń rozstępy i pozbądź się nadprogramowych kilogramów przy naszej pomocy i znów poczuj się dobrze w swoim ciele.


Zobacz ofertę

Nasze studio

Studio Pięknego Ciała to ponad 150 m2 przeznaczonych dla Was.
Chęć stworzenia miejsca, które kompleksowo zajmie się odchudzaniem, kształtowaniem sylwetki, zabiegami medycyny estetycznej oraz kosmetyką doprowadziło do powstania Studia Pięknego Ciała.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego oraz urządzone tak aby umilić pobyt. Studio Pięknego Ciała zostało podzielone na część fitness, kosmetykę, pokoje zabiegowe oraz pomieszczenia pomocnicze. Duża sala ćwiczeń z TV mieści dwa urządzenia Vacu Well, Turbo sonic, Fit roll oraz siłownię. Z niej również jest przejście do pokoju z Powerslim Activ i przebieralni.

Część pokoi zabiegowych to trzy pomieszczenia dostosowane do wykonywania zabiegów na ciało i twarz, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz zaplecze sanitarne.

W Studiu Pięknego Ciała znajduje się także stanowisko do manicure oraz wygodne miejsce gdzie można odpocząć po ćwiczeniach lub oczekiwać na zabieg delektując się kawą.
W okresie letnim zapraszamy wszystkich klientów na wewnętrzny ogródek dostępny z sali ćwiczeń.

„Każdy z nas zasługuje na chwilę odpoczynku, niebanalnego relaksu czy zlikwidowania uporczywego tłuszczu przez który nowa spódnica leży w szafie z nadzieją na włożenie, wsparcia w trudnym okresie diety czy profesjonalnego doradztwa w dziedzinie kosmetyki, medycyny estetycznej, dietetyki, ćwiczeń ruchowych, wśród miliona rad, porad i wszechwiedzącego internetu. Wszystko to znajdziesz w Studiu.
Personel Studia to wykształceni ludzie zawsze chętni do pomocy.
Kosmetyczka, dietetyczka, lekarz medycyny estetycznej, masażysta, fizjoterapeuta, trener fitness.
Wszyscy czekamy na Ciebie.
Nie zależnie od wieku, wagi czy wzrostu jesteś dla nas najważniejszy i cel jaki wspólnie obierzemy ”  Właścicielka

Facebook

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję | Więcej informacji