Top link

Kobieta jest szczęśliwa, gdy czuje się piękna


W Studiu Pięknego Ciała kompleksowo zadbamy o Twoje ciało przy pomocy sprzętu wysokiej klasy oraz doświadczeniu profesjonalistów.


Zobacz ofertę

Ruch jest źródłem zdrowia


Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu. Przekonaj się sama.


Zobacz ofertę

Nic tak nie upiększa i nie odmładza, jak wesołość i zadowolenie


Zlikwiduj cellulit, usuń rozstępy i pozbądź się nadprogramowych kilogramów przy naszej pomocy i znów poczuj się dobrze w swoim ciele.


Zobacz ofertę
Aktualności

LipoLaser- NOWOŚĆ W SPC! 18.12.2015

LipoLaser- NOWOŚĆ W STUDIU PIĘKNEGO CIAŁA !!!

 

LipoLaser jest laserem niskiego poziomu, stworzonym by pozbyć się tkanki tłuszczowej i ukształtować sylwetkę bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych. Pierwsze wyniki badań nad LipoLaserem zostały zaprezentowane Amerykańskiemu Stowarzyszeniu Wykorzystania Laserów w Medycynie w 2008 roku, po czym uzyskał on aprobatę Administracji Żywności i Leków. Laser niskiego poziomu pomógł stracić średnio 13-15cm w obwodach ciała w przeciągu kilku tygodni. LipoLaser emituje wiązki zimnego lasera w głębsze warstwy tkanek podskórnych. Laser stymuluje zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej, nie mając przy tym żadnego wpływu na otaczające tkanki oraz skórę.

LipoLaser efektywnie usuwa nadmiar tłuszczu bez powodowania efektów ubocznych towarzyszących zabiegom chirurgicznym. Technologia zimnego lasera użyta jest do emulsyfikacji tłuszczu Pomimo iż na początku była używana do wspomagania procesu liposukcji, zostało udowodnione, że zastosowana jako samodzielny zabieg pomogła w zmniejszeniu obwodów w miejscach problematycznych.

Wykazano, że zimny laser działa jedynie na komórki tłuszczowe pozostawiając kapilary i inne komórki w przestrzeni śródmiąższowej nietknięte. Uwolnienie zawartości komórki tłuszczowej jest rezultatem czasowego uszkodzenia membrany komórkowej.

Przed wystawieniem na działanie lasera, komórki tłuszczowe mają kształt wiązki. W ciągu kilku minut działania lasera niskiego poziomu, komórki tłuszczowe zaczynają wytwarzać “pory przejściowe”.  Pory te pozwalają na opróżnienie zawartości komórki do przestrzeni śródmiąższowej. Po opróżnieniu zawartości komórek, tłuszcz zostaje wydalony z organizmu poprzez normalne procesy metaboliczne i detoksykacyjne organizmu.

LipoLaser jest bezpieczną alternatywą do procedur chirurgicznych (brak obrzęków, opuchnięć, uszkodzeń tkanek). Nie ma potrzeby stosowania odzieży pooperacyjnej czy bandaży. Zabieg jest bezbolesny. W przeciwieństwie do innych terapii nieinwazyjnych, LipoLaser nie opiera się o podgrzewanie tkanek, co zwykle powoduje dyskomfort. Pacjent może zaraz po zabiegu powrócić do wykonywania codziennych czynności.

 

 PARTIĘ CIAŁA DO WYBORU: ramiona, brzuch, boczki, plecy, pośladki, uda, łydki

 

Główne wskazania: 

 1. Wyszczuplanie ciała (redukcja cellulitu oraz modelowanie sylwetki)
 2. Pozbycie się nagromadzonego tłuszczu z miejsc problematycznych
 3. Ujędrnienie pośladków
 4. Pozbycie się otyłości nóg i skłonności do powstawania cellulitu.
 5. Ujędrnienie ramion i napięcie skóry

Terapie współgrające z LipoLaserem:

 1. Endermologia LPG
 2. Endodermomasaż- Body Shaping
 3. Elektrostymulacja
 4. Power Slim Active
 5. Platforma wibracyjna 
 6. Drenaż limfatyczny

 

 Zalety terapii LipoLaserem:

 

* Bezpośrednio po zabiegu klient może powrócić do wykonywania codziennych czynności, bez bólu, obrzęków i innego dyskomfortu.

* Zabieg jest bezbolesny. Klient odczuwa bardzo przyjemne ciepło.

* Wspomagając terapię LipoLaserem dietą (zwiększona ilość białka, błonnika i wody) zdecydowanie przyspieszymy proces chudnięcia.

wstecz

Facebook

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję | Więcej informacji