Top link

Kobieta jest szczęśliwa, gdy czuje się piękna


W Studiu Pięknego Ciała kompleksowo zadbamy o Twoje ciało przy pomocy sprzętu wysokiej klasy oraz doświadczeniu profesjonalistów.


Zobacz ofertę

Ruch jest źródłem zdrowia


Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu. Przekonaj się sama.


Zobacz ofertę

Nic tak nie upiększa i nie odmładza, jak wesołość i zadowolenie


Zlikwiduj cellulit, usuń rozstępy i pozbądź się nadprogramowych kilogramów przy naszej pomocy i znów poczuj się dobrze w swoim ciele.


Zobacz ofertę

Ägyptos ® – NOWOŚ W SPC!!!

NOWOŚĆ W STUDIU PIĘKNEGO CIAŁA!!!

Ägyptos ®

BEZINWAZYJNE MODELOWANIE SYLWETKI

100% NATURALNE SKŁADNIKI MINERALNO – ROŚLINNE

REKORDOWY WYNIK TO UTRATA AŻ 84 CM PODCZAS JEDNEGO ZABIEGU NA CAŁYM CIELE

KRÓTKA KURACJA 3-5 ZABIEGÓW

 

 

 W odróżnieniu do innych metod wyszczuplania sylwetki, które można stosować na wybrane partie ciała, zawijanie z użyciem glinki i minerałów przewidziane jest jako zabieg na całe ciało. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalne bawełniane bandaże, zanurzone w zawiesinie z glinki i minerałów z Morza Martwego. Pod bandażami nie wytwarza się ciepło, przez co zabieg Ägyptos nie działa odwadniająco na organizm. Zabieg ten oczyszcza i napina skórę, dzięki czemu jej kondycja staje się znacznie lepsza. W zabiegu wykorzystuję się zasadę, że rodzaj i stężenie minerałów w wodzie morskiej są takie same jak we krwi człowieka. W położonych zewnętrznie tkankach stężenie minerałów jest mniejsze niż w tkankach położonych bliżej naczyń. Podczas zabiegu do skóry wnikają minerały o bardzo dużym stężeniu. W tkance zewnętrznej stężenie staję się więc nadmierne. Powstałe ciśnienie cząsteczkowe powoduję wypchnięcie toksyn i fragmentów białek do limfy, skąd zostają one odprowadzone. Jest to metoda łagodna, która wykorzystuję zjawisko osmozy. Dla zapewnienia ciągłości procesu zaleca się spożywanie dużej ilości płynów. Właściwa dieta bogata w witaminy, błonnik, warzywa i owoce wspomaga lecznicze działanie bandażowania ciała. 

Ägyptos jest rewolucyjnym odkryciem kilkunastoletnich badań i testów niemieckich specjalistów. Opatentowana metoda bandażowania bazuje na starożytnych egipskich tradycjach zawijania ciała i współczesnej metodzie pozyskiwania i produkcji cennych glinek. Roztwór stosowany do nasączania bandaży zawiera less oraz Minerały pochodzące z Morza Martwego. Less stosowany w zabiegu spełnia wymogi farmaceutyczne. Płytkowa struktura cząsteczek lessu sprawia, iż posiada on zdolność wiązania w sobie toksyn (np. kwasu moczowego, kwasu mlekowego, adrenaliny) usuwanych następnie z organizmu podczas zabiegu.

Obecne w roztworze cenne dla zdrowia sole pochodzące z Morza Martwego skutecznie oczyszczają, wygładzają i odżywiają skórę czyniąc ją jedwabiście gładką, zawierają bowiem:

  • MAGNEZ- sprzyja usuwaniu martwego naskórka, przywraca skórze zdrowy wygląd,
  • POTAS- wzmacnia metabolizm skóry, reguluję procesy komórkowe, działa wygładzająco,
  • WAPŃ- uspokaja skórę, redukuję zaczerwienienia i swędzenie,
  • BROMEK- przyspiesza regenerację skóry, działa odprężająco.

 

EFEKTY ZABIEGU:

– wyszczupla sylwetkę,

– redukuję cellulit,

– modeluję sylwetkę,

– redukuję rozstępy,

– odtruwa organizm z toksyn,

– liftinguję piersi i pośladki,

– odkwasza organizm,

– mineralizuje i witalizuje,

– Łagodzi dolegliwości, takie jak: alergie, reumatyzm, łuszczyca, egzemy, miesiączkowe, klimakteryjne,

– redukuję obrzęki ciała (np. nogi, twarzy).

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

Zabieg zalecany jest zarówno dla Pań i Panów nie zależnie od wieku i wagi.

– skóra zwiotczała,

– skóra sucha,

– skóra atroficzna,

– alergia,

– po porodzie,

– otyłość,

– nieproporcjonalna sylwetka,

– problemy skóry: egzemy, łuszczyca,

-cellulit.

 

 

Facebook

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję | Więcej informacji